Rezervační systém pro sportoviště v horských oblastech

Kdybyste se procházeli podél hlavní silnice v Rokytnici nad Jizerou a směřovali od Dolní Rokytnice směrem vzhůru, k lanovce na Lysou horu, zřejmě si povšimnete po pravé straně u silnice kryté sportovní haly. Je zde v provozu sauna a prostor pro míčové hry, jako je házená, basketbal či volejbal. Existenci tohoto sportovního stánku by tu možná mnozí z vás neočekávali už jen z toho důvodu, že hory jsou přece prostředím vhodným spíše pro zimní radovánky a v letním období pro turistiku a cykloturistiku, ovšem jak vidíte, opak je pravdou a sportovní hala tu stojí déle, než třicet let. Můžete si tu pronajmout i tenisové kurty, a to vše v krásném horském prostředí, které nemá nikde jinde konkurenci.

basketbalový koš

Tímto vám chceme naznačit, že horské oblasti nemusí být striktně vázány pouze na lyžování, turistiku a cyklistiku, a že si tu lidé mohou užít i jiné sportovní aktivity. Je zde navíc obrovská výhoda tamního prostředí, které je nesrovnatelně zajímavější, než ve městech, a po ukončení sportování vás to bude svádět projet se třeba autem k nejbližší lanovce či rozhledně a pokochat se panoramatickými výhledy do krajiny.

pohled na Sněžku a Luční boudu

Kdo má zájem tímto způsobem nabídnout veřejnosti další sportovní vyžití, například v rámci ubytovacích služeb, měl by počítat s tím, že bude zapotřebí sport podchytit online rezervačním systémem https://fitness-rezervace.cz/. Ten se postará o to, aby byly vnitřní prostory a venkovní sportoviště využité v jejich plné kapacitě, a aby tu nedocházelo k přehmatům, kdy si již někdo například objednal golfové hřiště nebo tenisový kurt, a vám jej nabídli v témže dni a ve stejné době.

Rezervační systémy si hlídají termíny a mají dokonalý přehled o všech aktivitách a jejich účastnících tak, že se nemůže nikde vyskytnout žádná duplicita a podobná selhání, kdy pak dochází k dohadům, nedorozuměním a zbytečným konfliktům.