Ženy nechtějí být s někým, kdo jim nesedí

Pokud ženy něco rozhodně nechtějí, pak je to být s člověkem, který jim nesedí. Je mnoho mužů, kteří ženám z nějakého důvodu nesedí. Těch důvodů může být mnoho a to dokonce i to, že muž se nechová úplně podle představ dané ženy.

Někteří muži jsou tací, že jsou velice rádi za společnost dané ženy a jsou z toho natolik nervózní, že říkají věci, které by normálně neříkali. Někdy to dokonce může dojít až tak daleko, že začnou říkat věci, které ženu natolik odradí, že daná žena nebude chtít daného muže už nikdy vidět.

muž se ženou

Je sice pochopitelné, že člověk může být nervózní, pokud je konečně někde s někým, do koho se zamiloval, ale bohužel je to kolikrát tak, že člověk nervózní je a to i když se snaží nebýt. V takové situaci je opravdu potřeba dávat si pozor na pusu a to už jen proto, abyste neřekli něco, co toho druhého člověka odradí.

Zejména muži jsou schopni říkat skutečně hlouposti a to až takové, že se daná žena nebude stačit divit tomu, co slyší. Muži by si měli uvědomit, že daná žena nechce poslouchat to, že jí řeknete, že se na ní musíte stále dívat a to zejména, na její postavu. Jsou ženy, které ze své postavy nejsou úplně nadšené a pokud něco takového dané ženě řeknete, začne se cítit nesvá a bude se snažit zahalit, jak jen to jde. Není to ale jen to jediné, co daná žena slyšet nechce a navíc není vhodné něco takového říkat. Je toho daleko více.

tři ženy

Opravdu je potřeba dávat si pozor na pusu, aby to nedopadlo tak, že vám daný člověk poté řekne, že už s vámi nikam nejde, jelikož se s vámi necítil vůbec dobře. Je jasné, že muže by něco takového mohlo mrzet, ale ve výsledku by si za to mohl sám. Je skutečně potřeba dávat si pozor na to, co říkáte nebo co neříkáte, abyste kvůli tomu nepřišli o člověka, do kterého se vám podařilo se zamilovat.

Dávejte si velký pozor, abyste z toho na konec nebyli smutní.