Půjčovna mikrobusů nabízí svezení rodinám s dětmi i skupinám sportovců


Mikrobus poskytuje některé zajímavé výhody, jimiž se nemohou pyšnit osobní automobily. Pojme totiž více pasažérů najednou a nepotřebujete kvůli tomu řidičské oprávnění pro řízení autobusu. Tímto způsobem pak můžete podniknout jízdu v devíti lidech, kdy jste všichni v jednom voze pohromadě, a můžete lépe organizovat společné alce. A těch je celá řada:

oranžová dodávka

Horská turistika – jízda mikrobusem do hor je výzvou pro mnohé sportovce, kteří tu podnikají výstupy k nejvyšším vrcholkům horských terénů.

Vodáctví – mikrobus se hodí i pro vodáky, kteří díky tomu mohou střídat vodní toky a pružně se přesouvat z místa na místo podle potřeby a vývoje počasí. Stává se, že některé úseky jsou příliš přelidněné, někde je málo vody, jinde naopak vody moc, v případě deštivého počasí. Mikrobus lze využít i pro občasné výlety po okolí v rámci odpočinkového dne.

zelený mikrobus

Cykloturistika – stejně jako vodáci, i cyklisté rádi putují krajinou a s mikrobusem to bude snazší vzhledem k možnostem přesunů do atraktivních lokalit. Tímto způsobem poměrně snadno naplánujete trasu podle vašich fyzických možností a nálady.

Rodinné výlety – mikrobus z půjčovny mikrobusů v Praze https://www.rentcarservice.cz/pronajem-mikrobusu-praha-detail-157 je využitelný i pro spřátelené rodiny, které cestují na společnou dovolenou, například na pronajatou horskou chalupu. Vůz je skvělým partnerem pro různé výlety, například do ZOO a botanických zahrad, na hrady a zámky, do přírodních parků atp.

Hvězdicové zájezdy – pamatujete-li ještě dobu socialismu, možná si vybavíte, že tehdy byl poměrně velký zájem o hvězdicové poznávací zájezdy po republice, s výjezdy do zahraničí, například do Maďarska. Zájezd probíhal autobusem s průvodcem a neustálá změna pobytových míst nebyla rozhodně žádná nuda. V podobném duchu to můžete zorganizovat i vy, s vašimi přáteli, a zajistit si ubytování předem v různých hotelích a penzionech.