Musíte se stěhovat?

Hned po vystudování školy se většina mladých lidí chce odstěhovat od rodičů. Nechtějí být terčem posměchu okolí a tak si raději vyberou nájemní bydlení. Jenže v dnešní době je i nájem poměrně drahý a pokud chcete mít hezký a moderní byt někde blíže centra města, určitě to nebude levná záležitost. A tady nastává problém v tom, že s běžnými příjmy pro vás bude velice obtížné našetřit na hypotéku. Abyste ji dnes dostali, je potřeba mít část našetřenou.

stavba domu

Mnoho mladých lidí tuto situaci řeší tak, že prostě zůstávají bydlet s rodiči. Podělí se tak o náklady za bydlení a mají prostor si ušetřit peníze bokem, které mohou za pár let s vhodným protějškem použít právě k získání hypotéky a výstavbě domu. Ideální variantou jsou dřevostavby na klíč https://www.enerdomy.cz/drevostavby-technologie, které jsou dnes na takové úrovni, že kvalitou mohou směle konkurovat zděným domům. Dřevostavby mají jednu velkou výhodu, a tou je doba výstavby. Dřevostavba je hotová za pár týdnů, a můžete hned začít bydlet.

Domy na klíč bývají kompletně hotové, a z vybavení jim chybí jen kuchyňská linka. Je to proto, že jde o vysoce individuální věc, kterou si lidé chtějí vybrat sami. Bylo by zbytečné ji nechat instalovat a potom ji rozbíjet a měnit. Proto tuto položku nechávají dodavatelé na jednotlivých klientech.

nový bungalov

Rozhodli jste se že si necháte dům postavit na klíč? Pak určitě věnujte pozornost tomu, jakou firmu si vyberete. Díky internetu můžete doslova za pár chvilek zjistit reference na jednotlivé firmy. Je to důležité, protože ve hře jsou miliony a také vaše budoucnost. V případě že byste si vybrali firmu špatně, mohli byste si zadělat na obrovské problémy, které byste řešili nejspíš celý zbytek života – splácením hypotéky, za kterou nemáte postavený dům.

Vyberete si dřevostavbu nebo zděný dům? Oboje je dnes velmi kvalitní a určitě neuděláte chybu ani s jednou variantou.