Máte rádi slevy?

Slevy jsou pro někoho jediným důvodem k životu, někteří jsou na slevách přímo závislí a nic mimo slevu by si nekoupili. Je to velmi zajímavé pozorovat, kolik lidí se řídí tím, jestli je něco ve slevě nebo není, kolikrát lidé nekoupí ani to, co potřebují, když to není ve slevě. Pak jsou lidé, kteří jdou nakupovat přímo to, co potřebují a je jim jedno, jestli je něco ve slevě nebo není, jestli něco stojí víc peněz než by stát mělo, zkrátka danou věc potřebují, a tak ji jdou koupit. I takoví lidé jsou, nejsou na světě jen lidé, kteří nutně kupují věci ve slevách. Ovšem co je lepší možnost? Má vůbec cenu nakupovat jen ve slevách a nekoupit to, co třeba někdy potřebujeme? Nebo je naopak dobré kupovat to, co potřebujeme, ale za dost nevýhodnou cenu? To je tedy velmi zapeklitá otázka.

rodina

Když si to vezmeme z ekonomického hlediska, je pro nás samozřejmě lepší kupovat věci jen ve slevách, protože tak dost peněz ušetříme a je to pro nás mnohem lepší (i pro naši psychiku). Někdy ovšem věc, kterou potřebujeme není ve slevě, to se stává dost často a je třeba si uvědomit, že i to je na denním pořádku. Co ale v takové chvíli dělat? Když není ve slevě něco, co potřebujete, máte dvě možnosti, a to buď koupit věc, která hold není ve slevě a nebo nekoupit nic. V tomto případě si vy sami musíte říct, jestli tu věc tak moc potřebujete a nebo ne a příště to udělat tak, že až bude zase ve slevě, tak jí koupíte víc, pokud to je trvanlivá potravina, samozřejmě. Ovoce a zeleninu asi dopředu moc nenakoupíte, ale co se týče ovoce, tak většinou minimálně jeden druh ovoce bývá ve slevě, a tak toho můžete využít a koupit si vždy ten druh, který ve slevě je.

nákupy

Některé slevy jsou ale trochu jiné, než jak je známe. Některé slevy se totiž vztahují třeba na celý nákup, a to většinou sleva About You https://www.zeleneslevy.cz/aboutyou-sleva-slevovy-kod/. Vy si normálně nakoupíte a potom do objednávky zadáte kód, který vám samozřejmě celou objednávku zlevní podle toho, na kolik procent ten kód je.