Kočárek na sport

Všichni jistě chápete, že když nějaká sportovkyně otěhotní, tak se potom těžko smiřuje s tím, že už nebude třeba sportovat a dělat ten sport, jaký třeba doposud dělala. Je jasné, že akrobatka nebude cvičit, když bude v šestém měsíci těhotenství. Znám totiž některé případy, kdy žena opravdu nemůže sportovat, ani když je těhotná. A třeba když má například i rizikové těhotenství. A o tomhle mluvím, protože jsem tohle bohužel zažila. Já jsem měla rizikové těhotenství a předtím jsem rekreačně dělala opravdu hodně sportů. A to hlavně běh a volejbal. To mě opravdu hodně bavilo, jenomže díky rizikovému těhotenství jsem od toho musela opustit, abych neohrožovala sebe a dítě.

Mám sportovní kočárek.

Takže jsem se dala na golf. A vážně mě to zaujalo! A uznávám, že golf je opravdu perfektní hra, protože je to takové pomalé a zabaví vás na hodně dlouhou dobu. A potom, když se mi už konečně narodilo dítě, tak jsem si řekla, že sice zůstanu také u golfu, ale také začnu běhat. Proto se mi opravdu hodil sportovní kočárek Espiro. A také musím uznat, že jsem nikdy netušila, že ten kočárek budu mít. Opravdu jsem si ho vysnila, stála jsem o něj, už když jsem otěhotněla. Takže se mi to splnilo! Vždycky jsem si říkala, že budu mít obyčejný kočárek, protože jsem nenáročná.

Kočárek je praktický.

Ale když jsem zjistila, že má opravdu kočárek Espiro veliké výhody, tak jsem vůbec nelenila a řekla jsem příteli, že bych si tento kočárek přála. Byla jsem nadšená, když mi přítel tohle potvrdil. Protože přítel je také veliký sportovec, takže jsme si řekli, že vlastně můžeme chodit sportovat spolu. A sportovní kočárek Espiro je opravdu skvělý, a navíc ten jeho design vypadá opravdu futuristicky a nadčasově. Pokud i vy hledáte staré váš vysněný kočárek, tak určitě neprohloupíte, když se podíváte na webové stránky zelenazirafa.cz, kde najdete opravdu krásný sportovní kočárek Espiro, který vás jistě zaujme.