Být muž ?

Muži opravdu máte všechno takhle jednoduché jak se zdá? Co vy na tohle téma? Dotýká se vás? Nebo vám je to jedno. Větší žen si myslí, že muži to mají v životě opravdu jednoduché. Na jednu stranu mají pravdu, ale když se podíváme s té druhé, tak bych někdy opravdu muž být ani nechtěla. Ano ve většině případech to ani je opravdu jednoduché. Spoustu věcí co ženy musí zažít. Ale co muži? Ti to taky nemají tak lehké jak se zdá. Ve většině případů muži poslouchají své ženy, jak ony to mají těžké a ženy si měly zkusit pár dní žít tak jako ony. Není to jen o problémech jako je třeba že žena si musí prožít poro, nebo musí přečkat svůj cyklus. Problém je opravdu úplně jinde. 

Muži

Společnost je k nim tolerantnější a mají větší náklonnost. Pánové okraji leda co. Vem te si krátký příklad v nefunkčním vztahu kde si muž najde milenku. Jak tohle celé může probíhat. Jak se k tomu společnost postavi? Můžu nejsou tak odsuzování. U nich je to při nejmenším v pořádku. Jelikož za to že si muž našel milenku, může přeci žena, jelikož se mu nedostává tolik náklonnosti, kolik on potřebuje. Ale vemte si to naopak. Kdyby si žena našla milence, tak jak se říká je oheň na střeše a je to ona kdo rozbíjí ten vztah a popřípadě rodinu. Vidíte ten rozdíl? 

Muži

Když se nad tím tak za myslím, tak bych mužem nikdy nechtěla být. Už jen z prostého důvodu. Když žena otěhotní má na výběr, dítě si buď nechá a nebo jde na potrat. Ale co stín nadělá muž? Když nemá na výběr? Bude se k tomu muset postavit jako chlap a život platit alimenty. Ženy mají taky více možností co se týče oblečení, bot a podobně. Když dojde na pohlavní styk, tak o orgasmu ani nemluvím. Žena vydrží hodně, ale co ten muž. S pár výjimkami může jenom jednou a je po všem. Ne ve všem to mají muži jednoduché, tak i mi ženy by jsme si mohli vyzkoušet na pár dní, jaké že to vlastně je.