Stihnete to ještě letos?

Svatební přípravy mohou trvat i celé měsíce. Vždy záleží na tom, jak velkou svatbu by pár chtěl. Je možné mít dokonalou svatbu se všemi dekoracemi a vším ostatním, co se vám líbí. Každý pár jistě ví nebo během příprav zjistí, co by na svatbě chtěli. Když už se někdo bere, většinou chce, aby to stálo za to. I to je důvod proč se lidé berou většinou do roka po zásnubách. Naplánovat a všechno zařídit totiž není hned. Je nutné počítat s tím že některé věci jsou populární a tak se na ně čeká. Typické je to pro svatební místa, která jsou v rezervaci měsíce dopředu.

kreslené oznámení

Oproti ostatním věcem si můžete brzy po zasnoubení zařídit třeba svatební oznámení. Je to často první věc, kterou páry řeší. Je potřeba mít zařízené svatební místo i datum svatby, protože to je nejdůležitější věc na celém oznámení. Žijeme sice v digitálním světě, kde se už i přání k narozeninám a Vánocům posílají elektronicky, ale stále existuje tradice rozesílání a rozdávání papírových oznámení. Je to kromě pozvánky i hezká vzpomínka na celou svatbu.

klasické oznámení

Jsou jich stovky
Když si půjdete nechat vyrobit oznámení, každá firma vám nabídne stovky svých předem připravených kusů. Z nich si můžete vybrat svoje oznámení i vy. Většinou ale nebývá problém abyste si šablonu upravili podle sebe a změnili třeba citát nebo druh papíru. Většina firem nabízí i tvorbu vlastního oznámení, takže nakonec můžete mít něco co nikdo jiný neměl. Stačí vám k tomu trochu fantazie. Na oznámení by určitě neměly chybět informace o svatebním dni. Do obálky se vkládá i samotná pozvánka ke stolu a často budoucí novomanželé přidávají i informace ohledně oblečení, ubytování nebo svatebních darů.

Tip – chcete aby na vaší svatbě bylo všechno sladěné? Určitě nezapomeňte možnost provedení oznámení a dalších tiskovin třeba ve svatebních barvách nebo v designu svatební kytice.