Skleník, který má využití po celý rok


Na mnoha zahradách se v dnešní době objevují různé skleníky a rozhodně to nikomu nepřijde divné. Tyto stavby zkrátka zde mají přirozené místo a jsou rovněž využívány naplno při pěstování zeleniny a bylinek, případně i na jaře fungují skvěle při předpěstování různých sazeniček. Zkrátka kdo má skleník, tak rozhodně je spokojený zahradník. Má to ovšem ještě jeden háček a to, že skleník musí být skutečně z kvalitního materiálu, aby vydržel sloužit po generace a ihned první větrná smršť ho neskolila. Takové obavy jsou především u polykarbonátových skleníků. Je ale pravdou, že pokud si zakoupíte kvalitní a bytelný polykarbonátový skleník tak rozhodně vaše obavy mohou odejít.

skleník u zdi

Je zde ještě jedna otázka a ta se dotýká skutečně malých pozemků, kde je sotva místa na odpočinek a menší zahrádku. Možná budete překvapeni, ale rozhodně se ani v tomto případě nemusíte vzdávat svého snu. Ideální je totiž skleník ke stěně domu. Nedovedete si to představit a obáváte se například toho, že to musí vypadat přímo příšerně? Zkuste se podívat do naší nabídky, ve které právě naleznete i tyto modely skleníků. Vyrábíme je s velmi bytelnou konstrukcí, která má zpevněné části v místech, kde je to potřeba, aby výplně dostatečně držely na svém místě. A rovněž si můžete vybrat i výplně, které budou z polykarbonátu nebo je můžete mít z klasiky, a to ze skla.

skleník ke zdi

Klasika v moderním pojetí

Ačkoliv je skleník ze skla, takovou klasikou na trhu, přesto v něm naleznete zalíbení a mnoho různých vychytávek. Samozřejmě zapojení moderní technologie je rovněž prioritní, aby práce ve skleníku nebyla tolik náročnou činností, přece jenom pracovní vytížení v dnešní době je poměrně velké. Právě skleník ke stěně dokáže velmi příjemně doplnit design nejen vaší zahrádky, ale i vašeho domova. Navíc skleník budete mít prakticky na dosah a s ním i čerstvou zeleninu.