Pořiďte si na svatbu fotografa


Většina nastávajících nevěst, ale i ženichů, řeší především to, aby byla jejich svatba co nejvíce vyvedená. Proto ji plánují do posledního detailu. Šaty, hostina, výzdoba, obřad, program…to všechno jsou důležité body, které by měla každá nastávající důkladně naplánovat, připravit a pořešit. A pak je tu samozřejmě svatební fotograf. Svatební fotograf bývá běžnou součástí téměř všech svateb. Dokonce i těch, kde je minimum hostů a jedná se spíše o menší, komorní svatbu. I takový novomanželé chtějí mít okamžiky své svatby zaznamenané napořád.

svatba

Jestli se na nějaké věci ohledně svatby nevyplatí šetřit, pak je to právě fotograf. Chcete mít přece ze své svatby kvalitní fotografie. Fotografie jsou jednou z nejdůležitějších vzpomínek na vaši svatbu. Můžete pak nad nimi vzpomínat na svatbu společně s partnerem, pochlubit se rodině, a hlavně je uchovat spoustu následujících let, abyste se jednou mohli pochlubit třeba vašim dětem, jak vypadal váš kouzelný svatební den.

Výběr fotografa může být přitom docela náročný. Vyhraďte si na něj dostatečný rozpočet. V tomto ohledu se opravdu nevyplatí šetřit. Kvalitní fotografa sice není zrovna levná záležitost, ale rozdíl mezi fotografy je ohromný. Raději zažeňte z hlavy nápad, že abyste ušetřili, někdo ze svatebních hostů vás vyfotí na jeho mobilní telefon.

svatba

Domluvte si s fotografem předem přesně podmínky jeho práce. Kolik mu zaplatíte, jak dlouho bude přítomen, jak bude probíhat harmonogram focení. Jedna věc jsou totiž momentky z celé svatby, ale na svatbách obvykle také probíhá přímo focení nevěsty a ženicha společně s rodinou, svědky a dalšími svatebními hosty. Musíte samozřejmě najít také fotografa, který bude ochotný dojet do destinace, kde bude svatba probíhat. Dáme vám náš tip na svatebního fotografa Zlínský kraj. Ten vám pomůže zaznamenat vaši svatbu jako nezapomenutelný zážitek.