Kočárky pro dvojčata a jeho výhody.

Tak a je to tady. Už pár měsíců uběhlo od té nejradostnější zprávy, která se v životech všech žen odehrává. Dozvěděla jste se, že jste těhotná. A že se brzy stanete maminkou vašeho vysněného děťátka. Ale může se i stát, že porodíte hned miminka dvě. A že tak budete požehnáni dvojitou radostí. A narodí se vám hned dvojčátka. A je to tu. Pár měsíců už od radostné zprávy uběhlo a vy se teď pomalu chystáte začít shánět výbavičky. Tak nejdříve si začnete pomalu chystat dětský pokojíček a postýlky. Když máte zařízeno tohle budete nejspíše nakupovat dětské oblečení a potřeby do porodnice.

dvojčata

A v neposlední řadě budete shánět právě kočárek pro svoje nádherná dvojčátka. A teď kde začít a podle čeho vlastně vybírat? Výběr kočárků pro dvojčata se docela hodně liší od výběru pro jedno dítě. A to hlavně v nosnosti kočárku. Přeci jenom budete tam vozit děti dvě. A z toho vyplývá, že kočárek pro dvojčata Maxim-kocarky.cz pro ně bude tedy o dost těžší. A také ho musíte volit podle typu sedaček. Protože kočárky pro dvojčata se vyrábějí buď jako typ, kde jsou sedačky umístěné vedle sebe anebo za sebou. Samozřejmě výhody sedaček vedle sebe jsou zřejmé. Děti na sebe krásně uvidí a když budou větší bude se jim spolu krásně komunikovat. Ale čistě z praktického hlediska je lepší umístění za sebou. Protože tím získáte šířku, která je stejná jako u kočárku pro jedno dítě. Takže pokud nemáte dost široké dveře ani jiná varianta vám zbývat nebude.

dvojčata

Když budete mít sedačky vedle sebe a prostor doma vám to dovolí je s ním o mnoho lehčí manipulace. Můžete si vybrat buď jen hlubokou korbičku, nebo i k tomu sporťák. Anebo klasickou trojkombinaci, která bude obsahovat i autosedačku neboli vajíčko, které slouží hned po narození. Kolečka si můžete vybírat buď plastová, která se více hodí do města. Anebo ty nafukovací, která jsou lepší do terénu. A cena, se kterou máte počítat? Takže pokud si vyberete trojkombinaci budete muset počítat s cenou, která přesahuje dvacet tisíc korun. A pokud jen sportovní verzi tak počítejte přes deset tisíc korun. Ať dělají vaše nádherné dětičky jenom radost.